SPORTINIO VAIRAVIMO AKADEMIJA

Nebūdami abejingi žiedinių automobilių sportui ir vedami didelio noro, nusprendėme ženkliai prisidėti prie žiedinių automobilių sporto vystymo Lietuvoje.
Taip gimė idėja steigti Sportinio vairavimo akademiją, kurioje būtų mokoma sportinio vairavimo subtilybių. Norintieji įgiję žinių ir įgūdžių, galėtų išsilaikyti sportinio vairavimo licencijas ir su mūsų paruoštais automobiliais mėgėjiškai ar profesionaliai dalyvauti oficialiose LASF ir kitų organizatorių rengiamose varžybose.

Į savo komandą pasikvietėme pripažintus sportininkus ir tikrus savo srities profesionalus, su kuriais kartu esame pasiruošę dalintis lenktynių patirtimi su esamais ir būsimais „Greičio akademijos“ lenktynininkais bei autosporto mėgėjais.

Greičio akademijos komanda lenktynių sezoną pradėjo 1-aja vieta savo klasėje !

Greičio akademijos komanda lenktynių sezoną pradėjo...

IŠDRĮSK IŠPILDYTI SAVO SVAJONĘ!

MOKYMAI

Mokymų procesas „Greičio akademijoje“ susideda iš teorinių ir praktinių užsiėmimų.

Siūlome dviejų tipų mokymus, tai:

  • Pirmo tipo mokymai – skirti kasdieniniam vairavimui, kurių metu pateikiami vairavimo pagrindai bei žinios, padedančios labiau pažinti automobilį, jo elgseną kelyje, taikant vienokius ar kitokius sportinio vairavimo principus ir įgūdžius;
  • Antro tipo mokymai – skirti asmenims, norintiems įgyvendinti savo svajones dalyvauti automobilių lenktynėse. Mokymai susideda iš kelių etapų:
    • sportinio vairavimo pagrindų, paprastai tariant sportinio vairavimo „abėcėlės“ įsisavinimu;
    • lenktynių metu naudojamos vairavimo taktikos suvokimo ir jos taikymo lenktynėse įsisavinimo;
    • teorinių žinių apie lenktynėse taikomas taisykles (lenktynių reglamentas, starto/finišo procedūros, vėliavų spalvos, lenkimo modeliai ir kt.) ir privalomą jų laikymąsi.

Apmokymus ir treniruotes veda autosporto profesionalai – Andrėjus Savčenka, Artūras Pakėnas.

Klausk ir sužinok daugiau

TRENIRUOTĖS

Treniruotės vykdomos „Greičio akademijos“ paruoštais ir autosporto reikalavimus atitinkančiais automobiliais, kurie dalyvauja sportinėse varžybose.

Treniruočių metu patyrę treneriai praktinių įgūdžių moko kartu būdami automobilyje. Vėliau pilotui pažengus, konsultuoja iš boksų su tam skirta automobilyje įdiegta ryšio įranga.

Treniruotės pagrinde vykdomos Kauno Nemuno žiedo trasoje, bet yra galimybė išbandyti ir kitas tarptautinių varžybų trasas.

Klausk ir sužinok daugiau

LENKTYNĖS

Praėjus “Greičio akademijos” kvalifikacinius mokymus ir turint sportinio vairavimo licenciją, suteikiame galimybę dalyvauti žiedinėse lenktynėse. Lenktynės vyksta Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Dalyvaujame 4 valandų (BEC 4H) ir ilgųjų nuotolių 1000 km lenktynėse.

Jeigu turi svajonę tapti lenktynininku, mėgsti greitį ir adrenaliną, nori patirti nepakartojamas emocijas lipant ant prizininkų pakylos – prisijunk prie “Greičio akademijos” komandos !

Klausk ir sužinok daugiau

KONTAKTAI

Užklausos forma

Vardas Pavardė (būtina)

Telefono nr. (būtina)

El. pašto adresas (būtina)

Jūsų klausimas

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Ką mūsų klientai galvoja apie mus ir mūsų paslaugas.

UŽSISAKYKITE MŪSŲ NAUJIENLAIŠKĮ:

Įvesti el. pašto adresą